KONST / Litografier / Färglitografier 11944177
nr 1194 4177
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografier, 2 st. Båtar, numrerade och signerade. Motivet: 17x34 + 26x38
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:40:23
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren